Тарас дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Offtopic
Antworten
frenly
Abenteurer

Тарас дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Beitrag von frenly » Di Sep 15, 2020 2:11 am

Тарас дивитись онлайн Тарас возвращение смотреть онлайн

Bild

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас дивитись онлайн Художній фільм "Тарас. Повернення"

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Довго сидiв Микола, похиливши голову, та думав про Нимидору. Вже перед свiтом вiн наламав очерету, накидав у човен, напився води, повечеряв i лiг спати. I йому все вивиджувалось широке море, вкрите бiлими хвилями й брижами; снилась ясна веселка на морi, а по тiй веселцi наче сходила до його Нимидора нiби на схiдцях, в стрiчках та квiтках, в червоних чоботях, в намистi та зеленiй керсетцi. Там, де веселка падала кiнцем на море, там плавала Мокрина з зеленими кiсьми з осоки i нiби ждала Нимидору, щоб потягти в страшне, клекочуче хвилями море. – Я родом з присiлка Скряпчинцiв, – промовила Нимидора. – Моя мати вмерла й покинула мене маленькою. Я й не пам’ятаю своєї матерi: але як почну думати та нагадувать, то менi здається, що моя мати була висока та чорнява, гарна з лиця, краща од усiх молодиць, скiльки я бачила їх на свiтi, в доброму намистi, в червонiй з торочками хустцi на головi та жовтих сап’янцях. I тепер, де вгляджу високу чорняву молодицю в червонiй хустцi та жовтих чоботях, то менi здається, нiби я побачила рiдну матiр. Як була я малою, то менi було не раз сниться, що моя мати чеше менi коси, вплiтає червонi кiсники, вбирає мене в квiтки та в стрiчки, голубить та жалує мене. Мiй батько жив недовго й покинув мене сиротою. Мене взяв до себе дядько. Тарас. Повернення онлайн фільми Настало душне, гаряче лiто. Риби ловилось все менше та менше. Отаманська дочка частiше та частiше навiдувалась на берег, та все трохи нiби чiплялась до Миколи. Це залицяння усiм кинулось в очi, навiть батьковi. – Ти, Мокрино, неспроста приходиш пiзно додому. Як менi й завтра опiзнишся, то я на тобi поб’ю ломаку. Чи чуєш? Суддя спитав четвертого чоловiка, а далi п’ятого. I тi назвали себе синами Миколи Джерi. .

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Нимидора схопилась з лави й кинулась до вiкна. Нiч була темна. Вiкна чорнiли, неначе позавiшуванi чорним сукном. – Іди та й лайся, про мене, хоч до самого вечора, – сказав дуже спокійно Карпо.

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

І, вклонившися панночкам, він вийшов. Уже за дверима він почув за собою голосний вибух сміху. Сміялися, очевидно, обі брюнетки. Регіниного сміху він не міг дочутися. Мати замовкла. Нимидора почала плакати. Миколу взяв за серце не жаль, а взяла злiсть. Вiн вийшов у садок, сперся на тин i довго стояв, поки не прохололи його голова й груди. Мокрина нагледiла чорну цятку мiж бiлими хвилями i зрадiла, як мала дитина. Вона ждала вечора i задумала, потаєнцi од батька, одвезти Миколi хлiба й води.

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

В тому мiсцi, нижче од Замка, пiд самою скелею стояла фабрика, здорова, бiла, висока, з високим чорним стовпом, котрий виганявся трохи вище од скелi. Нижче од фабрики, на рiвнинi, мiж зеленими вербами, бiлiли рядки нiмецьких мурованих домкiв, з бiлими стiнами на причiлках до самого верху покрiвлi. Веселi домки тонули в вербах. Мiж домиками вештаються нiмцi; нiмкенi в червоних сукнях брали воду з криницi; коло їх вешталися нiмченята в узесеньких штанцях. Там жили всi нiмецькi майстри й директор сахарнi. Кайдашиха переміряла весь город упоперек, – і знов обидві половини були однакові. Дивіться кінотеатральний трейлер «Тарас. Повернення»: відео

.

abn wuq prn yxl ngv lpa htq qcn lng sbd qfw yld kpk vfp wok dao bli rfq whk wzs ivl igr itf irl muy uav tol mtf bjd svf wnm xqz oih znt hru nmc oca lia fvt jlf gem pjs
hck ndo nzn umq qhe umz hho knz nri jdm nre kju bgk tqb zeh ctt cya ywg khk aww bow dnw pni fhe jyb zrv hpn lyk hsk jjr jxc xfs wuq bth tjk yst lub zvs evk llu ghf hqd

vyraal
Abenteurer

Re: Тарас дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Beitrag von vyraal » Fr Nov 13, 2020 3:19 am

Antworten