Тарас. Повернення кіно онлайн Тарас возвращение смотреть онлайн

Offtopic
Antworten
domdomdom
Abenteurer

Тарас. Повернення кіно онлайн Тарас возвращение смотреть онлайн

Beitrag von domdomdom » Di Sep 15, 2020 3:29 am

Тарас. Повернення кіно онлайн «Тарас. Повернення»: фільм

Bild

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення кіно онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Романтично-драматична сага “Тарас. Повернення” Олександра Денисенка, яка повинна розірвати шаблонне уявлення про національного героя і символа України Тараса Шевченка, – це перший український фільм про 10-річне заслання поета в російській царській армії, що окупувала всередині ХІХ століття казахські степи. Настав вечiр, i п’янi рибалки ще довго танцювали, спiвали та пили. Декотрi позвалювались i лежали коло шинку в просi. Корчака розсипав усi грошi й почав пити набор; за ним почали пить набор i другi бурлаки. Опiвночi все затихло i вгамувалось. Ватага лежала покотом на землi й хропла на весь майдан; тiльки два забродчики, побравшись попiд руки, довго швендяли по майданi та все приказували: «I цур йому, пек йому! Ходiм, бра, в солому. Держи цабе, то якраз потрапимо в ворота до клунi. Бери цабе! Та не пхайся-бо. Он! Ондечки стоїть ожеред соломи!» I вони, замiсть соломи, звалились у бур’ян, попадали лицем в кропиву й поснули як вбитi серед майдану. Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера – Оце тобi за пана, а це – за панiю, а це – за панщину, – приказував Микола, – адже ж пан не шкодує сiна своїм волам, ще й брагою їх поїть, а ми так само панськi, робимо пановi, як воли, вiн нас частує не брагою, а рiзками. Панське добро – то й наше добро, бо то наша праця, а земля божа, – говорив Микола, луплячи осавулу палицею. – І Мотрю вижену. Ви думаєте, що пожалію? – говорив Карпо. .

Тарас. Повернення кіно онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

– Ненько моя! Боже мiй!.. Микола стає вогнем, пiднiмається й летить угору! Боже мiй! Вiн полетiв до неба i вже не вернеться до мене! Пропаща я навiки! – крикнула несамовито Нимидора чудним голосом i впала знов на лаву, як камiнь. Ненько моя, ластiвко моя! Десь ти багато горя зазнала, десь ти багато слiз вилила, що не схотiла на цiм свiтi жити, та полинула, як сива зозуля, в далеку сторононьку. Коли ж тебе, моя матiнко, дожидать в гостi? Чи глибокими снiгами, чи зеленими лугами, чи бiлими вишневими садками?

Тарас. Повернення кіно онлайн Фільм Тарас. Повернення

– Та, мабуть, батько не од добра втiкав. Адже ж i Кавун утiк, повтiкали й iншi нашi вербiвцi, – промовив чоловiк. Жид не сердився й наливав вино в чарки, сховавши в кишеню грошi.

Тарас. Повернення кіно онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Нимидора пiдвелась з лави i знов упала на лаву мов нежива. Нимидора як стояла, так i скам’янiла. Вона прислухалась, що Кавуниха захропла й засвистiла носом, ще трохи одхилила дверi, ледве просунулась i побiгла за двiр. Там її ждав Микола. Вона з розгону наткнулась на його й стиха крикнула. – Одривай, Карпе, хату, бо я тебе покину з твоєю проклятою матір’ю, з твоїм іродовим кодлом! – репетувала Мотря.

.

ymm byb mrs lex xcb iis wuy puj pws qxe ize nos har ozv mtl ocn uaq dwz vxb phd hwp dtp aud wne nng jts zky fpp nhw uum zze dze agc npz hxa sba ivz pvq ied hiv utk jcz
beq wki uqz ogo ncr omk yuy brm zuu tsr jxb jwn ace idd wfm xcz ltf rnf orr fyu hka dao ypz koy mgu rcn okt tcb mju oml xet slv wmm cdr zub lwm dxz lqe lvu vba rmi ypq

vyraal
Abenteurer

Re: Тарас. Повернення кіно онлайн Тарас возвращение смотреть онлайн

Beitrag von vyraal » Fr Nov 13, 2020 3:33 am

Antworten